NASM Functionele Houding Specialist
De NASM Functioneel Houding Specialist opleiding is een vervolg opleiding op de NASM Personal Training Opleiding. Deze opleiding is ontwikkeld naar aanleiding van de toenemende behoefte aan fitness professionals die mensen kunnen helpen met veel voorkomende blessures en klachten aan het bewegingsapparaat. Deze opleiding geeft u naast de aanvullende kennis ook de vaardigheden die nodig zijn om op de juiste en professionele manier samen te werken met deze (gedeconditioneerde) klanten.
CEx Training Continuüm
In deze opleiding leer je werken met het CEx Training Continuüm. Deze evidencebased methode geeft je een systematische werkwijze waarmee je de gewenste resultaten behaalt.
Voorwaarden deelname
Om aan deze opleiding deel te kunnen nemen dien je in het bezit te zijn van de NASM Personal Training diploma.
Inhoud Cursus
Deze opleiding duurt 4 maanden met een geschatte studiebelasting van 120 uur (exclusief lesdagen).
Inschrijven Nederland / België
De opleidingen worden gegeven via de EFAA. Indien men interesse heeft voor de opleiding tot Functionele Houding Specialist, dient men zich aan te melden bij EFAA Opleidingen.
EFAA Opleidingen is een samenwerking aangegaan met ActiveIQ. Hierdoor heeft EFAA Opleidingen het recht om de NASM Opleidingen (National Academy of Sports Medicine) in de Benelux te exploiteren en te doceren.
Inschrijven kan ook via de volgende link: Inschrijven NASM Functionele Houding Specialist.
- 5 lesdagen
- Tekstboek Corrective Exercise Training (409 pagina’s in het Engels)
- Video bestanden te downloaden via BPV site.
- 50% korting op jaarabonnement Fitness Expert
Exclusief:
Internationaal erkent NASM examen, de kosten hier van bedragen € 125,-
*De kosten zullen verrekend worden via EFAA opleidingen